Schoolteam

De groepsfoto van ons schoolteam

Voor de klas van jouw kapoen staat een meester of juf.
Wij, de leerkrachten...

Samen... bezorgd voor elk kind!

Maar wij zijn niet enkel 'onder-wijzers'. JOUW kind komt thuis in onze klas. We luisteren naar grote en kleine vreugdes en verdrietjes, begeleiden je kind in de leerstof én in de 'omgangsstof'. We sturen liefdevol bij of maken vastberaden duidelijk wat mag en kan.

Wie is wie....
Ontdek hier de juffen/meesters per klas.

Leerkrachten

 

  • An Bossuyt

    An
    Bossuyt
    papegaaiklas 2e kleuter

  • Ann Delbeke

    Ann
    Delbeke
    4A

  • Ann Velghe

    Ann
    Velghe
    3A

  • Annelies Vanessche

    Annelies
    Vanessche
    sportleerkracht lager

  • Annie Vandendriessche

    Annie
    Vandendriessche
    2A

  • Céline Vandenbroucke

    Céline
    Vandenbroucke
    zorgcoördinator kleuter

  • Charlotte Delabie

    Charlotte
    Delabie
    2D - 6B - zorgleerkracht

  • Chiara Callens

    Chiara
    Callens
    2D

  • Chris Dhaene

    Chris
    Dhaene
    directeur berk

  • Christine Dooms

    Christine
    Dooms
    4C

  • Christine Naessens

    Christine
    Naessens
    secretariaat

  • Claudine Naessens

    Claudine
    Naessens
    secretariaat

  • Dagmar Vannieuwenhuyse

    Dagmar
    Vannieuwenhuyse
    vlinderklas 1e kl-peuter

  • Eddy Pauwels

    Eddy
    Pauwels
    5B

  • Elke Vercruyce

    Elke
    Vercruyce
    ICT-coördinator - beleidsondersteuner

  • Ellen Vande Kerckhove

    Ellen
    Vande Kerckhove
    5C

  • Els Coudenys

    Els
    Coudenys
    secretariaat

  • Els Desmet

    Els
    Desmet
    1C

  • Els Destoop

    Els
    Destoop
    kikkerklas 1ekl-peuter

  • Els Ravelingien

    Els
    Ravelingien
    giraffenklas 3e kleuter

  • Els Vanassche

    Els
    Vanassche
    sprinkhaanklas 1ekl-peuter

  • Emmeline Mauroo

    Emmeline
    Mauroo
    sportleerkracht kleuter

  • Evelien Maebe

    Evelien
    Maebe
    uiltjesklas - giraffenklas - berenklas - zorgleerkracht

  • Frida Polfliet

    Frida
    Polfliet
    kinderverzorgster

  • Greet Seynhaeve

    Greet
    Seynhaeve
    muizenklas 2e kleuter

  • Hélène Debuigne

    Hélène
    Debuigne
    2D - beleidsondersteuner

  • Hilde Vanpanteghem

    Hilde
    Vanpanteghem
    bijtjesklas 1ekl-peuter

  • Justine Catteeuw

    Justine
    Catteeuw
    godsdienstleerkracht berk en beuk

  • Katia Vandenberghe

    Katia
    Vandenberghe
    2B

  • Katrien Nys

    Katrien
    Nys
    sportleerkracht lager

  • Kim Catry

    Kim
    Catry
    godsdienstleerkracht berk en beuk

  • Kirsten Van Betsbrugge

    Kirsten
    Van Betsbrugge
    bijtjesklas 1ekl- peuter en muizenklas 2e kleuter

  • Leen Bossuyt

    Leen
    Bossuyt
    3B

  • Leila Noreilde

    Leila
    Noreilde
    zorgcoördinator lager berk

  • Lien Debel

    Lien
    Debel
    uiltjesklas 2e kleuter

  • Lieven Lecluyse

    Lieven
    Lecluyse
    3C - techniek

  • Lisa De Smet

    Lisa
    De Smet
    zorgleerkracht

  • Lut Peene

    Lut
    Peene
    berenklas 3e kleuter

  • Lynn Herrero

    Lynn
    Herrero
    5A

  • Marie Vandenbroucke

    Marie
    Vandenbroucke
    olifantenklas 3e-2e kleuter

  • Mieke Bruyneel

    Mieke
    Bruyneel
    1A

  • Mieke Lecluyse

    Mieke
    Lecluyse
    3C

  • Monique Naessens

    Monique
    Naessens
    1B

  • Olivier Vlieghe

    Olivier
    Vlieghe
    directeur beuk

  • Philip Vercruysse

    Philip
    Vercruysse
    zorgcoördinator lager beuk

  • Relinde Jaspers

    Relinde
    Jaspers
    zedenleer

  • Sabine Claeys

    Sabine
    Claeys
    preventie - aanvangsbegeleiding

  • Sabine Pollet

    Sabine
    Pollet
    sportleerkracht lager

  • Sarah Parmentier

    Sarah
    Parmentier
    6C

  • Stefanie Vandenhove

    Stefanie
    Vandenhove
    4B

  • Tine Demeyer

    Tine
    Demeyer
    2C

  • Tine Vandommele

    Tine
    Vandommele
    6A

  • Veerle Schoutteten

    Veerle
    Schoutteten
    6B

  • Vera Archie

    Vera
    Archie
    2B - 2C - zorgleerkracht

  • Virginie Lauwers

    Virginie
    Lauwers
    1A - 1B - 1C - 2A

Ondersteund personeel

 

  • Alex Van Heede

    Alex
    Van Heede
    klusjesman

  • Anja Vandenberghe

    Anja
    Vandenberghe
    opvang berk - refter - onderhoud

  • Ann Dooms

    Ann
    Dooms
    refter

  • Carine Devooght

    Carine
    Devooght
    refter - bus

  • Cindy Dequesne

    Cindy
    Dequesne
    Opvang de berk - onderhoud - refter

  • Conny Deprez

    Conny
    Deprez
    refter

  • Conny Steelandt

    Conny
    Steelandt
    refter

  • Elien Herpol

    Elien
    Herpol
    onderhoud - refter

  • Els Decottenier

    Els
    Decottenier
    opvang berk - refter

  • Glenna De Cabooter

    Glenna
    De Cabooter
    refter

  • Gudrun Vancauwenberghe

    Gudrun
    Vancauwenberghe
    refter

  • Heidi Van Landuyt

    Heidi
    Van Landuyt
    refter - opvang berk

  • Linda Courtens

    Linda
    Courtens
    refter - opvang berk

  • Marleen Vervaeke

    Marleen
    Vervaeke
    refter - onderhoud - opvang berk

  • Myriam Vancauwenberghe

    Myriam
    Vancauwenberghe
    refter

  • Nadine Meirlaen

    Nadine
    Meirlaen
    refter - onderhoud

  • Nevena Boyadzhieva

    Nevena
    Boyadzhieva
    refter

  • Qefsere Ahmeti

    Qefsere
    Ahmeti
    refter - opvang beuk

  • Quinten Eggermont

    Quinten
    Eggermont
    opvang beuk

  • Sabrina Merlier

    Sabrina
    Merlier
    onderhoud - opvang berk

  • Saskia Vanooteghem

    Saskia
    Vanooteghem
    opvang beuk

  • Sehara Rama

    Sehara
    Rama
    refter

  • Sofie Verhelst

    Sofie
    Verhelst
    refter